niedziela, 31 lipca 2011

Na kwiatkowe wyzwanie

Ten tag przygotowałam specjalnie na wyzwanie Craft Artwork: tagowo...kwiatowo... Oczywiście - kwiatki są mojego wykonania i pomysłu (kursik na ich wykonanie zamieściłam tutaj)
piątek, 29 lipca 2011

Ślubna..

Od Zuzy, razem ze ślicznymi papierkami wygranymi w candy oraz paroma przydasiami, otrzymałam niespodziankę - cudną karteczkę jej autorstwa, z której najbardziej się zresztą cieszę. 

Karteczka od Zuzy

Dzięki tej karteczce i kartce autorstwa Małgosi, którą posiadam w swoich zbiorach (karteczkę oczywiście), a którą można obejrzeć na jej blogu, mogę podejrzeć sposób klejenia, łączenia i komponowania elementów - co real to real, zwłaszcza, gdy ciągle się raczkuje w tej kwestii...
Z konieczności musiałam podjąć tematykę ślubną, w efekcie czego powstała taka oto karteczka:
Niestety - w perspektywie jeszcze dwie tego typu kartki, a za mną "chodzą" pstrokate barwy Rumuńskie, ich makatki i ręczniczki, na które się napatrzyłam przez minione trzy tygodnie. Przede mną wyzwanie - zrobić kartkę w klimacie rumuńskim...
Tymczasem Lejdi ogłosiła swoje candy, w którym można wygrać ciekawe papierki:
Pomimo baaaaardzo deszczowej pogody życzę słonecznego nastroju:))

piątek, 1 lipca 2011

Dla taty..

Trudno to nazwać albumem, ale ma to spełniać pewne warunki: sprawić radość, przywoływać w pamięci ukochane miejsca, ma być to czymś osobistym, prostym i zawierać motywy "odręczne" już na pierwszy rzut oka. Wynikiem sprostania temu "wyzwaniu" jest taki oto "kajecik":
Oczywiście to nie wszystkie jego karty, część "czeka" na zdjęcia, część niech pozostanie własnością tylko taty:)
Pozdrawiam w dość u nas deszczowym dniu!