sobota, 1 grudnia 2012

U mnie wciąż jeszcze panuje Adwent, więc z oporem przychodzi mi zrobienie nawet kartki świątecznej.. Skąd ten opór - wspominam dawne czasy, kiedy choinka pojawiała się w domu w sam dzień Wigilii, a pierwsze ozdoby choinkowe zaczynało się robić - wraz z przygotowaniami do świąt - parę dni wcześniej. Prawdziwe wyczekiwanie, a jaka radość..Unikam więc jak mogę sklepów w przepychu świątecznych ozdób, żeby radość bożonarodzeniowa była większa i pełniejsza. Marshall J. Cook w swojej książce "Oswoić lęk" kapitalnie porusza tematykę świąt, które właściwie zaczynają się w Stanach Zjednoczonych w dniu po Święcie Dziękczynienia (A u nas? Chyba po Wszystkich Świętych..), a które z jednej strony wspaniale nakręcają koniunkturę, z drugiej zaś - jak wykazały badania - są jednym z bardziej stresujących okresów roku.

Jedyna więc karteczka świąteczna, którą zrobiłam do tej pory:Karteczka cała skrzy się brokatem, więc zgłaszam ją na wyzwanie Niech Zaiskrzy autorstwa Moni 
Dziękuję za wyróżnienie Dobrej, od której otrzymałam taki oto znaczek:
Sporo jednak kłopotu sprawia mi odpowiedź na pytania, więc w ramach rehabilitacji zamieszczam link do fajnej piosenki - może jej wysłuchanie wywoła u kogoś uśmiech, a może wywoła inne emocje- warto poświęcić jej 2 minuty:))
https://www.youtube.com/watch?v=qGEubdH8m0s (Dolly Parton - Jolene)
W przeciągu paru dni przekażę wyróżnienie dalej - tymczasem cieplutko pozdrawiam:))

7 komentarzy:

Joanna pisze...

Piękna kartka :)
Miłego wieczoru :)

Karmeleiro pisze...

Dla mnie Adwent to czas oczekiwania i przygotowywania się, choinka też pojawiała się parę dni przed świętami, ale łańcuchy i inne ozdoby robiło się już od początku grudnia :) Kartka śliczna. Ps.Zapraszam na candy.

witchqueen pisze...

uroczo:))

Malgodia pisze...

Śliczna ,słodka karteczka :)

yola pisze...

Dziękuję za odwiedziny i miły komentarz. Z przyjemnością odwiedziłam również Twojego bloga i ponieważ znalazłam na nim piękne i pełne inspiracji (dla mnie na przyszłość) prace obowiązkowo dodałam go do moich ulubionych blogów.
Pozdrawiam serdecznie!!!
Jola

Jadwiga pisze...

Przesliczna switeczna karteczka!

Aka pisze...

Śliczna, delikatna kartka! Dziękujemy za udział w zabawie na blogu 123 Scrapuj Ty!