sobota, 24 września 2011

Pierwszy scrap:)

Wczoraj byłam w Łęcznej na warsztatach prowadzonych przez Monię, a na warsztatach było tak, to znaczy twórczo, swojsko, sympatycznie.. Wreszcie w realu zobaczyłam, jak wygląda scrap, zaś pod czujnym okiem prowadzącej po raz pierwszy porwałam się na wykonanie tej formy utrwalania wspomnień i bynajmniej nie byłam twórcza - co chwilę zerkałam na fantastycznego scrapa Moni, zaś w efekcie powstała taka oto moja pierwsza (skoro pierwsza - nie wstydzę się niedociągnięć, krzywizn, przesunięć - kolejne będą lepsze;)) tego typu praca:

Drewnianego, fińskiego konia ujeżdża moja Asia, która od wczoraj również złapała scrapbookingowego "bakcyla" (zapewne urzeczona moim wspaniałym scrapem;))

6 komentarzy:

CraftyLoops pisze...

Beautiful layout and your flowers are stunning. Lee x (Ps I have a big blog candy give away on my blog if you fancy a wee peep) xx

Malgodia pisze...

Świetny jest! Bardzo mi się podoba, Asi pewno też :)Niedociągnięć nie widzę i troszkę zazdroszcze, bo sama nie potrafię :)

Ludkasz pisze...

świetny scrap:) Pięknie wszystko skomponowałaś:)

Asia pisze...

Mi również się podoba, oglądałam relację z warsztatów na blogu Moni :) ja jeszcze takich dużych prac nie próbowałam robić :) koń rewelacja :)

Lakuna pisze...

Bardzo klimatyczna praca. Fajnie podobierane wszelkie odcienie zieloności.

Monia pisze...

Skrap wspaniały, na żywo jeszcze lepszy :D Kwiaty przecudne!
Bardzo mi było miło Cię poznać, dziękuję, że przyjechałaś :D